fbpx

Ünlü Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan’ın havuz kenarında dururken bir magazin muhabiri tarafından çekilen bikinili fotoğrafları görenleri şoke etti. Duygu Özaslan’ın vücudunun photoshop yapılmamış, doğal hali ile sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğrafları arasında büyük bir fark olduğu görüldü.

Sosyal medyada paylaştığı iç çamaşırlı fotoğrafları ile gündemden hiç düşmeyen ünlü fenomen Duygu Özaslan’ın kendinden habersiz bir şekilde havuz kenarında çekilen fotoğrafları sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Sarı bikinisi ile görüntülenen Özaslan’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarındaki gibi fit olmadığı ortaya çıktı. Düzgün fiziğiyle sosyal medyada kendisini hayran bırakan Özaslan’ın çekilen fotoğraflarda ise selülitli olduğu görüldü.

duygu ozaslan plaj - İçerik Ekle

Sosyal medya hesaplarında paylaştığı fotoğrafları ile gerçek hali arasındaki farkın ortaya çıkması üzerine sosyal medyada yoğun eleştiri aldı.

Gelen eleştirilerin başında ise Duygu Özaslan’ın kendisini fit ve mükemmel bir vücuda sahipmiş gibi göstererek bir güzellik algısı yarattığı ve insanların özellikle kadınların psikolojilerini olumsuz yönde etkilediği vardı. 

Duygu Özaslan ise gelen eleştirilere Instagram hesabından video çekerek yanıt verdi.

Ünlü fenomen yaptığı paylaşımda “Evet, kilo aldım. ‘Bulimia Nervoza’ hastalığıyla mücadele ediyorum. İyileşme sürecinde olduğum için kilo aldım. Mental olarak iyiyim, fiziksel olarak iyi olmasam da benim için sorun yok. Gerçekten umurunda değil. Beni çekebilirsiniz” dedi.

(Bulimia Nervoza hastalığı, belirli bir zaman diliminde çoğu insanın yiyebileceğinden çok daha fazla yiyeceği yeme durumudur. Bu atak sırasında yeme kontrolünün kaybolduğu duygusuna verilen isimdir.)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Muhbir

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + fourteen =

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
GIF
GIF Formatı