fbpx

Samsung Galaxy Note 20 Ultra özellikleri ve fiyatı ne kadar? 

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA ÖZELLİKLERİ

6.7 inç büyüklüğünde

Infinity-O OLED bir ekran

Snapdragon 865+ / Exynos 990 işlemci

8 GB RAM’e ve 256 GB dahili depolamaya sahip 

Telefonun ana kamerası ise 64 MP çözünürlüğünde 

Diğer kameralar ise 12 MP ultra geniş açılı kamera + 12 MP telefoto kamera

1500 nit parlaklığa sahip

Sizin ne yaptığınızı tespit ederek pil ömründen tasarruf sağlar

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA OYUN OYNAMA ÖZELLİKLERİ

 Yakın zamanda yenilenmiş akıllı işlemcisi, geliştirilmiş soğutma sistemi ve akıcı 120Hz ekranı ile oyun dünyasında tamamen yepyeni bir seviyenin kapılarını sizin için aralıyor.2 Daima düşük gecikme süresi ile bağlı kalmanızı sağlamak için Wi-Fi 6 ve Wi-Fi Optimize Edici eklentisiyle donatılmıştır.

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA İŞLEMCİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Geliştirilmiş işlemcisi yonga setinin daha fazla performans sergilemesini sağlar. Bu sayede ara belleğe alma, tutukluk yapma ya da sinir bozucu yükleme tekeri simgesi gibi beklenmedik durumlarla karşılaşmadan yüksek indirme hızlarının ve bulut tabanlı oyunların tadını çıkarabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA PİK ÖZELLİKLERİ

Büyük 4500mAh (genel) pil kapasitesini maksimum seviyeye çıkaran Galaxy ailesinin en akıllı pili, bütün gün dayanabilecek şekilde enerji kullanım verimliliğinizi arttırır.8, 9 Böylece tüm iş günü boyunca dayanan pil, gecenin geç saatlerine kadar eğlenmeye devam edebilmenizi sağlar.

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA GÖRÜNTÜLÜ ÇAĞRI ÖZELLİKLERİ

Farklı cihazlarda kullanabileceğiniz Full HD görüntülü çağrı özelliğine sahip Google Duo ile en çok değer verdiğiniz kişilerle yaşadığınız hiçbir anı kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Wi-Fi 6 ve Wi-Fi Optimize Edici ile hızlı ve güvenli bir bağlantının yanı sıra çok düşük gecikme süreleri elde ederek görüntülü çağrılarınızı net bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SAMSUNG DEX

Samsung DeX kablo gerektirmeden televizyonunuza bağlanarak siz bir arkadaşınıza telefonda bilgi verirken DeX üzerinden televizyonda bir film izlemenize ya da çeşitli uygulamalarla aynı anda birden çok işi yapmanıza imkan verir.15, 16 Hatta, Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’yı dokunmatik kontrol cihazına dönüştürebilir ya da cihazlarınızı güçlü ve sağlam bir şekilde kumanda etmek için telefonunuzdaki Bixby’yi kullanabilirsiniz.

*İlk piyasaya sunulduğunda sadece televizyonlarda kullanılabilmektedir. Ekim ayı itibariyle monitör desteğinin de verilmesi planlanmaktadır.

KOLAY PAYLAŞIM

Galaxy Note20 Ultra’ya eklenen gelişmiş konumsal bilinç teknolojisi ile paylaşımlar hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Fotoğrafları ve videoları hızlı bir şekilde göndermek için basit bir şekilde paylaşım panelini yukarı kaldırın ve telefonunuzu arkadaşınızın telefonuna doğru tutun.17

*Ultra Geniş Bandın kullanılabilirliği ülkeye ve bölgeye göre farklılık gösterebilir.

8K VİDEO KAYIT

4K UHD görüntüden dört kat daha yüksek çözünürlük, daha ayrıntılı ve canlı kayıt anlamına gelir. Artık bir yönetmen gibi profesyonel seviyede 8K videolar çekebilirsiniz. Profesyonel video modundaki ISO, pozlama süresi, manüel odaklama ve daha pek çok seçenek ile kontrol tamamen sizin elinizde olacak. Ayrıca sinema hissini daha çok yaşatmak istediğinizde 24fps ile çekim yapabilir ve 16:9 ya da 21:9 çerçeve oranlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

HASSASİYET KONTROLÜ

Pro modu, 8K kayıtlarınız üzerinde inanılmaz bir kontrol yeteneği sunar. Yakınlaştırma hızını kontrol ederek hareketli yakın çekimlerde yakınlaştırmayı yavaşlatabilir ya da sahnenin tamamını göstermek için hızlı bir şekilde görüntüyü uzaklaştırabilirsiniz.

MİKROFON KONTROLÜ

Ses seviyesi üzerinde tam kontrol sahibi olmak ve çektiğiniz nesnenin sesini etrafındaki seslerden izole etmek için herhangi bir Galaxy kulak içi kulaklığın sahip olduğu mikrofona benzer bir Bluetooth mikrofonu telefonunuza bağlayın. Ya da Galaxy Note20 ve Note20 Ultra’da kullanmak istediğiniz ön mikrofona, arka mikrofona ya da her iki mikrofona geçiş yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz sesleri daha çok, istemediğiniz sesleri daha az alırsınız.

120FPS FHD KAYIT

Süper akıcı ve ayrıntılı videolar çekmek için kameranızı 120fps’ye ayarlayın. Gerçek zamanlı videolar için bu değeri kullanın ya da daha az eğiklik, daha az titreme ve çok daha fazla aksiyon içeren ağır çekim videolar için bu değeri yavaşlatın. Daha sonra bu videoları oynattığınızda efektleri tam olarak gösterebilmek için ekran otomatik olarak 120Hz’ye geçecektir.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra fiyatı ne kadar? 

İnternetten online almak isterseniz Samsung Galaxy Note 20 Ultra fiyatının 12 bin tl ile 10 bin tl arasında değiştiğini görebilirsiniz.. 

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Muhbir

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × five =