fbpx

Netflix’in gözbebeği  diyebileceğimiz yapımlarından biri olan, ilk iki sezonuyla dünyada en çok izlenen dizilerin başında gelen Narcos dizisi serüvenine Meksika’da devam ediyor.  Dizinin Meksika serisi ise yayınlanan dördüncü ve beşinci sezonu ile ilk üç sezonu aratmayacak cinsten. Bol aksiyon sahneleriyle, başrol ve yan rollerin sağlam oyunculuklarıyla yine keyifle izleyeceğimiz bir dizi olacağından emin olabiliriz.

Bildiğiniz gibi Narcos dizisi gerçek hayatta yaşanmış konuları bizlere anlatıyor. Bu karakterlerin gerçek hayatta kimi canlandırdıklarına bakmadan önce size kısaca diziden bahsedelim.

Narcos:Mexico, Meksikalı uyuşturucu kaçakçılarının küçük ve bağımsız bir şekilde uyuşturucu yetiştiriciliği yaparken 80’li yılların başı itibariyle büyük bir organizasyona dönüşmesini konu ediniyor. Dizi bize bu süreci Meksika kökenli Amerikan gizli ajanı olan Enrique Camarena’nın Meksika’da yaşadığı olaylar üzerinden anlatıyor. Dizide Diego Luna’nın oynadığı,Guadalajara kartelinin kurucusu olan patronlar patronu, nam-ı diğer “El Padrino” lakaplı MiguelAngel Felix Gallardo’nun hikayesi bu noktada devreye giriyor. Dea ajanı Enrique Camarena ve Guadalajara karteli’nin kurucusu Miguel Angel Felix Gallardo’nun hikayesinde birçok sürprizler sizleri bekliyor. 

Dizinin konusu hakkında kısaca bilgilendirmemizi yaptığımıza göre gelin karakterlerin gerçek hayatta kim olduklarına göz atalım. Ancak bu yazının spoiler içerdiğini bilmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

jonturk

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + seven =