fbpx

Survivor Ardahan’ın kazanılan oyunun ardından verilen ödülü yememesi gereken Cemal Can’a verdiği konseyde ortaya çıkınca ortalık  bir anda buz kesti.

Acun Ilıcalı bu olaydan dolayı Ardahan’ın 2 ödülden yararlanamayacağını söylediğinde ortalık bir anda sessizliğe büründü. Ardahan’ın kendini açıklamaya çalıştığı anlar hem takım arkadaşlarını hem de ekran karşısındakileri güldürürken Acun Ilıcalı şaka yaptığıı söyledi ve ortamdaki soğuk buzlar bir anda eridi.
Sadık Ardahan UZKANBAŞ kimdir?1987 yılında Adana’da doğan ve hala Adana’da yaşayan Sadık, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı, zaman bulduğu o arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti ve askerden geldikten kısa bir dönem sonra ilk yurtdışı tecrübesini yaşadı.

Önce Dubai’ye gidip 2 yıl orada kaldı, sonrasında Türkiye’ye dönüşüyle birlikte spora tekrar zaman ayıran Uzkanbaş, Kazakistan’a geçti ve orada da 6 ay bulundu.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şöyle tanımlıyor:
“Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip, yeni yerler görmek istiyorum. Ve şu an hayallerimden biri olan 2020 Survivor’da bulunduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum, hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, ben de arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum.”

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =