fbpx

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Gayrettepe semtinde bir trafonun patlaması sonucu yangın çıktı. Çıkan yangın sonrası olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Alınan bilgiye göre, patlama Şişli Gayrettepe Müselles Sokak’taki bir iş merkezinin önündekitrafoda, elektrik aksamındaki arıza sonucu meydana geldi. 

Patlama sonrası olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri binada bulunan insanları hızlı bir şekilde tahliye etti. Tahliyenin ardından yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa süre içinde kontrol altına alındı.

Gelen son haberlerde olayda herhangi bir can kaybının ve yaralananın olmadığı belirtildi.

Patlama sırasında orada bulunan bir bina çalışanı “Tam içeri girmek için yönelmiştim. Bir dakika arayla kurtulduk. 50 adım kalmıştı. Ondan sonra bir şey yapamadık. Sonra patlama oldu ardından büyük bir parlama yaşandı. Muhtemelen bir enerji dalgalanmasından kaynaklandı patlama” ifadelerini kullandı.

Olayla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden açıklama yapıldı. Açıklamada:

“Saat 14.05 sıralarında ilimiz Şişli ilçesi Esentepe Mahallesi’ndeki bir iş merkezinin dış kısmında trafo patlaması meydana gelmiş, olay esnasında bina içerisinde yaklaşık 30 kişi olduğu, 110 ve 112 unsurlarınca gerekli müdahalenin yapıldığı, dumandan etkilenen ve yaralanan şahsın bulunmadığı anlaşılmıştır. Konu ile ilgili duman tahliyesi ve soğutma çalışmaları devam etmektedir” denildi.

PATLAMA SONRASI OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER

, İçerik Ekle, Haberin Olacak, Haberin Olacak

, İçerik Ekle, Haberin Olacak, Haberin Olacak

, İçerik Ekle, Haberin Olacak, Haberin Olacak

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Muhbir

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + one =