fbpx

25 Ekim 2019 yılında vizyona giren Cinayet Süsü filmi polisiye ve komedi türünde işlenmiştir. Daha önce Leyla ile Mecnun dizisinden de tanıdığımız Ali Atay, Cinayet Süsü filminin yönetmen koltuğunda oturuyor. Sinemalardan sonra filmin ilk kez dijital platform üzerinden yayınlanacağının açıklanmasının ardından herkes filmi, konusunu ve nasıl izleyebileceğini araştırmaya başladı. 

Cinayet Süsü konusu ne? Cinayet Süsü filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Cinayet Süsü’nü nasıl izlerim?

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ NASIL İZLENİR?

Sinemalardan sonra ilk kez dijital platformlarda izleyici ile buluşan Cinayet Süsü Netflix’ten izlenebilecek.

CİNAYET SÜSÜ FİLMİ KONUSU

25 Ekim 2019 yılında vizyona giren Cinayet Süsü filmi gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu edinmektedir. Filmde Başkomiser Emin karakterini Uğur Yücel, Komiser Salih karakterini Cengiz Bozkurt, Komiser Asuman karakterini Binnur Kaya ve Komiser Yardımcısı Alaattin karakterini ise Mert Denizmen, Suç Uzmanı Dizdar Koşu karakterini ise Feyyaz Yiğit Çakmak canlandırmaktadır. Cinayet Büro ekibi ilginç bir vaka ile karşı karşıyadır. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, hiçbir delil ve ipucuna ulaşamaz.

Cinayetlerin gittikçe artması, basının ve halkın olayla fazlasıyla igilenmesi, buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin’in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyice ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilmek için her yönteme başvurur. Bu kedi fare oyununda katili mi pes edecektir yoksa polisler mi?

CİNAYET SÜSÜ OYUNCULARI

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =