fbpx

Meksika’nın Nuevo Len eyaletinde bulunan Chipinque Ekolojik Parkında yürüyüş yapan 3 kadının karşısına ayı çıktı.

Ayı, parkta yürüyüş yapan kadınlara yaklaştı. Ardından içlerinden birinin saçlarını kokladı. Tam o sırada ayının koklamak için yaklaştığı kadın bu anı ölümsüzleştirerek ayı ile sakin bir şekilde selfie çekildi.

Meraklı ayı ziyaretçileri kokladıktan sonra yavaş bir şekilde gruptan uzaklaştı.

Çevredeki kişiler tarafından telefon kamerası ile kaydedilen görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ayının kendilerine yaklaştığı sırada sakin kalmayı başaran 3 kadın ise sosyal medyadaki kullanıcılar tarafından büyük övgüler aldılar.

Kaydedilen görüntüde, arka ayakları üzerinde tünemiş siyah bir ayının yürüyüş grubuna yaklaştığı ve o esnada kadınlardan birini kokladığı görülüyor.

Diğer iki kadın yürüyüşçü ise ayının arkadaşlarını incelediği sırada başarılı bir şekilde sakin kalmayı başarıyorlar.

Yoldan geçenler ayıyı rahatsız etmeye çalışıyor ancak ayı o sırada kadının kafasını koklamakla meşgul.

O sırada, ayının yaklaştığı kadın bu unutulmaz anı ölümsüzleştirmek için cep telefonunu çıkarıyor.

Ayının iki ayağı üzerinde durduğu sırada ve kadının bacaklarına iki kez hafifçe vurmadan önce selfie için kadının yanında yeterince uzun durduğu görülüyor.

Siyah ayı selfienin ardından grubun etrafında bir süre daha dolaştıktan sonra yavaş bir şekilde kadınlardan uzaklaşıyor.

Şok edici anlar, sosyal medyada paylaşıldığı cumartesi gününden bu yana iki milyondan fazla izlenildi.

Videoyu paylaşan kullanıcı, Chipinque Ekolojik Park’ında siyah ayıları görmenin nadir olmadığını ve kesinlikle kameraya ilk kez yakalanmadıklarını belirtti.

Geçen Aralık ayında da, bir ziyaretçi yürüyüş esnasında parkta yemek için çöp kutularını koklayan iki ayı ile karşılaşmıştı.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Nuevo Len Sivil Koruması örgütü tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “Ayı ile karşılaşma durumunda kendinizi tutun ve kaçmayın. Asla bir bebek ayı ile annesinin arasına girmeyin. Yakınına gitmeyin asla beslemeyin. Uzakta kalın ve durumu izleyin. Fotoğraf ya da selfie çekmekten kaçının” denildi.

[zombify_post]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Muhbir

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 8 =